fbpx
КОШТ

Київстар дозволив підключати eSIM з контрактом повністю онлайн: інструкція

Замовити електронну SIM-карту “Київстар” з контрактним підключенням можна онлайн за допомогою ідентифікації через Дію або BankID. Раніше для eSIM контрактним абонентам потрібно було особисто відвідувати магазин з паспортом або підписувати документи через кур’єра.

Контрактна форма обслуговування більш захищена від шахрайства, оскільки будь-які дії з номером можливі лише після авторизації. Також контрактні тарифи є дешевшими від тарифів передоплати.

Перейти на eSIM за контрактом онлайн можуть лише нові клієнти. Пропозиції стартують від 150 грн на місяць (контрактні тарифи розраховуються за календарний місяць, а не 4 тижні). До 31 березня 2024 року перший місяць тарифного плану коштуватиме 1 грн, наступні 3 — зі знижкою 20%.

Як перейти на контрактний eSIM від Київстару онлайн

Для підключення електронної SIM-карти необхідно, щоб пристрій підтримував таку функцію. Перевірити це можна на сайті Київстар, вказавши у відповідному полі назву моделі телефона.

Для  оформлення eSIM з контрактом необхідно обрати бажаний тариф на сайті магазину Київстар та натиснути “Підключити за…”. Далі за допомогою BankID чи Дії завантажити необхідні документи, заповнити форму та підписати контракт за допомогою графічного підпису (тобто намалювати підпис на екрані).

Як перейти на контрактний eSIM від Київстару онлайн
Як перейти на контрактний eSIM від Київстару онлайн

Після цього потрібно просканувати отриманий QR-код для активації електронної SIM-карти та завершити налаштування на смартфоні.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: