fbpx
КОШТ

Крипто-школа від Binance. Найбільша біржі запустила курс з блокчейну для українців

З 23 березня до 23 квітня 2023 українці можуть пройти українськомовний курс з основ криптосвіту від біржі Binance. Після проходження учасники школи отримають сертифікат-підтвердження.

У рамках курсу студенти вивчать 6 модулів:

  • Основи блокчейну 
  • Основи криптовалют
  • Децентралізація
  • Web3 та метавсесвіт
  • Основи торгівлі
  • Торгові та інвестиційні стратегії

Зокрема, після проходження курсу користувачі дізнаються про роботу блокчейну, його структуру, Bitcoin, роботу криптогаманців та бірж, DEFI, DAO, метавсесвіт та NFT, фундаментальний та технічний аналіз та інші інструменти для інвестування.

Кожен модуль поділяється на частини, після опрацювання яких студент має пройти тест. Повне проходження курсу займе приблизно 2-2.5 години. Після опрацювання всіх модулів зареєстрований користувач може отримати NFT-сертифікат.

Переглянути курс можливо без реєстрації на біржі. Проте для отримання сертифіката необхідно мати акаунт. 

Користувачі, які зареєструються на біржі та вкажуть у полі “Реферальний ID” код STUDENTUA додатково можуть отримати до 9 доларів за виконання завдань. По 3 USDT на рахунок біржі надійде за проходження верифікації, перший трейд P2P та першу торгову угоду від 10 доларів.Також учасники, які зареєструвалися за кодом та отримали сертифікат братимуть участь у розіграші 3 iPhone 14 та 7 пар AirPods.

Курс реалізує Binance за підтримки ГО “Blockchain4Ukraine” та ГС “Virtual Assets of Ukraine”


Читайте також:

Поділитися новиною: