fbpx
КОШТ

Кешбек 50 грн від Абанку: інструкція отримання

За оформлення картки “АТБ” в Абанку клієнти отримають додаткові 50 грн кешбеку. Акція триває до 25 грудня 2023 року.

Для участі в акції необхідно відкрити картку АТБ в Абанку та здійснити покупку в супермаркеті АТБ на суму від 100 грн та оплатити її новою карткою. Після цього на рахунок буде нараховано 50 грн кешбеку.

Важливо: пропозицією не можуть скористатися клієнти, які відкрили картку АТБ до початку акції (28.11.2023) або мали її раніше, закрили й тепер відкривають знову.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Як оформити картку АТБ від Абанку

Отримати картку АТБ можна кількома способами:

  1. Віртуальну у мобільному застосунку ABank24 за кілька хвилин (меню “Гаманець” у верхньому лівому куті). Також можна замовити фізичну картку. Випуск безплатний, забрати картку можна безкоштовно у відділенні Абанку або отримати за допомогою Нової пошти. Вартість поштового доставлення становитиме 100 грн.
  2. Придбати картку на касі в АТБ та активувати, слідуючи інструкціям на упакуванні. Вартість такої картки становить 50 грн, однак ці гроші повертаються на рахунок після активації.
  3. У відділенні банку.

Власники картки отримують додаткові знижки до 5% на товари в АТБ під час розрахунку цією карткою. Також Абанк нараховує кешбек у різних категоріях (категорії потрібно активувати кожного місяця додатково). 

Картку можна без комісії поповнювати через термінали City24 та EasyPay. Також клієнти без комісії можуть поповнити мобільний рахунок та здійснити комунальні платежі.

Окрім Абанку, відкрити картку АТБ можна у банках: Monobank, Ощадбанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку. Детальніше про умови та деталі відкриття за посиланням.


Читайте також:

Поділитися новиною: