fbpx
КОШТ

У Messenger можна надсилати PDF-файли і якісні фото: огляд оновлення

Платформа для обміну повідомленнями Messenger від Facebook отримала оновлення. Зокрема з’явились альбоми, надсилання PDF-файлів та підтримка HD-фото.

Усі нові функції будуть доступні після оновлення застосунку Messenger (Android | iOS) до останньої версії. Також оновлення доступне у вебверсії застосунку.

Альбоми

Відтепер користувачі можуть створювати альбоми фото та відео у спільних чатах Messenger. Для цього необхідно обрати кілька окремих зображень з діалогу (натиснувши або утримуючи) та активувати опцію “Додати до альбому”.

Кожен учасник чату може переглядати, додавати, видаляти та завантажувати фотографії і відео в альбом. Знайти його можна, натиснувши кнопку “Медіа” в чаті.

Як створити альбоми у Messenger
Як створити альбоми у Messenger

Фото

Також через Messenger можна надсилати фотографії у високій роздільній здатності. Користувачі можуть перемикати опцію “HD” після вибору зображення в редакторі чатів.

Однак при надсиланні кількох зображень вибирати опцію потрібно окремо для кожного файлу.

Надсилання фото у Messenger у високій якості
Надсилання фото у Messenger у високій якості

Формати файлів

Користувачі можуть відправляти файли у форматі Word, PDF, Excele та ZIP розміром до 100 Мб. Раніше були доступні лише фотографії у форматі JPG чи PNG.

Для надсилання необхідно натиснути + у чаті та вибрати потрібний файл на пристрої.

QR-код

Тепер для надсилання повідомлення можна не вводити ім’я отримувача або його номер телефону. Достатньо відсканувати QR-код, отриманий від людини.

Для поширення QR-коду потрібно перейти в налаштування та натиснути піктограму QR-коду. Після цього користувачі можуть відсканувати його та розпочати діалог. Також можна надіслати його посиланням, натиснувши “Поділитись”.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: