fbpx
КОШТ

IT Arena 2024: ТОП-4 стартапи, про які варто знати

З 27 до 29 вересня у Львові проходила щорічна технологічна конференція – IT Arena. Вона складається з різноманітних воркшопів, панельних дискусій та презентацій стартапів.

Далі пропонуємо огляд чотирьох стартапів, які цього року вийшли у фінал та/або здобули перемогу в конкурсах. Їхні послуги вже доступні для вільного користування.

LifesaverSIM (Android | iOS)

LifesaverSIM – це симулятор, за допомогою якого цивільні та військові можуть покращувати навички з тактичної медицини та домедичної допомоги в ігровій формі. 

Користувачі навчаються накладати турнікет, зупиняти кровотечу, тампонувати рани та проводити інші необхідні дії за протоколом MARCH. Курс розроблений інструкторами, бойовими медиками та відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO.

У разі верифікації через Дію можна отримати безоплатний преміум доступ. Звичайна версія LifesaverSIM пропонує обмежену кількість тренувальних місій.

Стартап переміг на IT Arena 2024 як розробка, яка може мати найбільший соціальний вплив, та отримав $15 тисяч на розвиток.

LifesaverSIM
LifesaverSIM

Humancreed (вебсайт)

Humancreed – соціальна платформа, яка об’єднує благодійників з усього світу для збору коштів на стипендії, спрямовані на підтримку та розвиток талановитих дітей із вразливих категорій населення.

У фокусі уваги стартапу наступні категорії дітей: 

  • переселенців, що проживають в Україні та/або з неповних сімей;
  • дітей військовослужбовців;
  • талановитих дітей із досягненнями у навчанні, спорті чи творчості;
  • дітей з аутизмом, РДУГ та інвалідністю.

Користувач може переглянути історію дітей, їхніх родин та потреби. Можна оформити підписку на одну або декілька дітей на комфортну суму.

З цих грошей кожна родина отримуватиме “стипендію”, яку може витратити винятково на потреби, що зазначені в описі фонду (наприклад, заняття з психологом, гурток танців тощо).

Батьки звітують про витрати зі “стипендії”, а команда Humancreed перевіряє, чи відповідає звіт дозволеним категоріям витрат. Підписники також отримують доступ до фінансових звітів.

Стартап пройшов у фінал основного треку на IT Arena 2024. 

Humancreed
Humancreed

xTiles (Android | iOS | вебверсія)

xTiles – застосунок для організації робочого простору. З його допомогою можна створювати та впорядковувати нотатки, планувати зустрічі й управляти проєктами.

Також користувачі можуть робити ескізи, завантажувати фотографії з камери, зберігати посилання з інтернету. Крім цього, є можливість налаштувати синхронізацію між пристроями (наприклад, між ноутбуком та смартфоном).

Безоплатна версія дає змогу створювати необмежену кількість блоків, проєктів та надає доступ до 100 шаблонів. Платна версія вартістю $8 (329 грн) на місяць дає можливість запрошувати інших користувачів до проєктів та доступ до преміумшаблонів.

Стартап пройшов у фінал основного треку на IT Arena 2024.

xTiles
xTiles

Bliss Brain (iOS)

Bliss Brain – застосунок для персоналізованих медитації, який за допомогою штучного інтелекту аналізує потреби та вподобання користувача. Наприклад, користувач описує будь-який запит (“маю тривожність через війну та повітряні тривоги та отримує відповідну аудіомедитацію, яка відповідатиме стану.

Також є вправи спрямовані на покращення концентрації, покращення сну, зменшення стресу та підтримання свого самопочуття.

Користувач у налаштуваннях може змінювати голос гіда, тривалість медитації та фонову музику. 

Застосунок безоплатний протягом 7 днів, далі вартість становитиме $4,99 (205 грн) на місяць.

Bliss Brain переміг у конкурсі цивільних стартапів на IT Arena 2024 та отримав $10 тисяч.

Bliss Brain
Bliss Brain

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: