Гроші з переказів MoneyGram тепер можна відразу отримувати на гривневу картку

«ПриватБанк» та система грошових переказів «MoneyGram» запустили послугу отримання переказів відразу на гривневі рахунку «ПриватБанку» та банків-партнерів «MoneyGram» в Україні.

  • Для швидкого отримання переказу потрібно надати відправнику IBAN своєї гривневої картки та імʼя й прізвище отримувача латиницею.
  • Після відправки гроші будуть автоматично зараховані на картку, а ви миттєво отримаєте повідомлення про зарахування коштів.
  • Це ж стосується і грошової допомоги українцям від міжнародних організацій, що виплачується через MoneyGram.
  • Реквізити рахунку IBAN можна дізнатися в Приват24, терміналі самообслуговування або в Чат онлайн за тегом «Реквізити».

Перекази MoneyGram надходять на картки ПриватБанку автоматично в режимі 24/7/365: зарахування здійснюються навіть у вихідні та святкові дні. При цьому максимальний термін зарахування на картки інших українських банків становить до 3 робочих днів, а швидкість процесу залежить від роботи СЕП НБУ та банку-отримувача.

Вартість переказів в Україну стартує від нуля, але можна братися і до 3%. Умови комісії залежить від методу отримання грошей і комісію можна відразу прорахувати при створенні переказу на сайті MoneyGram.

MoneyGram – друга найбільша у світі система міжнародних грошових переказів, що присутня у 192 країнах і має 244 000 пунктів обслуговування по всьому світу.


Читайте також:

Найбільші системи грошових переказів скасували комісію за перекази в Україну

PayPal подовжив безкомісійний період для українців. Які комісії будуть після