fbpx
КОШТ

Громадський транспорт Риги: де шукати розклад та як придбати квитки

Громадський транспорт Риги складається з мережі міських автобусів, трамваїв та тролейбусів. Міським транспортом керує компанія Rigas satiksme. Які типи квитків та проїзних діють у Ризі, де зручно купити онлайн квитки та відстежувати графік руху транспорту – далі в тексті.

Автобуси обслуговують найбільше маршрутів у Ризі — 53 напрямки. Зокрема, автобусом можна дістатися до аеропорту Риги. Автобуси курсують з 5 до 23 години кожні 10-15 хвилин. 

Тролейбуси в Ризі обслуговують 17 маршрутів та охоплюють більше районів міста. Більшість маршрутів проходять біля залізничного вокзалу. Тролейбуси курсують з 5 до 23 години. Інтервал рейсів на різних маршрутах від 5 до 30 хвилин.

Трамваї курсують з 4:30 до 0:15. Розклад змінюється залежно від пори року. У місті працює 6 трамвайних маршрутів. Трамваї з’єднують центр та віддалені райони Риги.

Приміськими потягами можна доїхати до Юрмали, чи до курортних містечок Вецакі і Балта Капа. Потяги відправляються з головного вокзалу Риги.

Також у Ризі можна скористатися службами міжнародного таксі Bolt (Android, iOS) та місцевого сервісу Smile Taxi (Android, iOS).

Транспорт Риги
Автобуси у Ризі

Види та ціни квитків у громадському транспорті Риги

Для проїзду у транспорті Риги доступно кілька видів квитків. Вони діють в автобусах, тролейбусах та трамваях.

  • квиток на 90 хвилин (дозволяє пересадки на інший транспорт) – 1,5 євро;
  • добовий квиток – 5 євро;
  • квиток на 3 дні – 8 євро;
  • квиток на 5 днів – 10 євро;
  • місячний квиток – 30 євро

Вказані квитки доступні онлайн у застосунку Rigas satiksme (Android, iOS). Також квитки можна придбати у квиткових автоматах, на зупинках транспорту або у магазинах Narvesen, які можна знайти у центрі міста (адреси за посиланням) та в терміналі аеропорту. Ціна електронних та паперових квитків однакова.

Актуальні види та ціни квитків можна перевірити за посиланням

Квитки на приміські потяги доступні в касі (можлива оплата карткою) і у провідника в вагоні (тільки готівкою)

Як придбати квиток на транспорт Риги
Квиткові автомати в Ризі

Громадський транспорт Риги: як шукати розклад

Актуальний розклад всього транспорту Риги доступний на сайті Rigas satiksme.

Планування маршруту з урахуванням актуальних затримок транспорту доступно у застосунку Moovit (Android, iOS). Так само у застосунку відображається детальний розклад транспорту для кожної лінії.

Застосунок Google Maps пропонує відстежувати транспорт та прокладати маршрут поїздок, а також показує всі варіанти подорожі між зупинками, маршрут на карті та час прибуття транспорту до заданої зупинки.

Транспорт Риги: розклад
Пошук маршрутів у застосунку Google Maps

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися

Як дістатися аеропорту та вокзалів Риги

Міжнародний аеропорт Риги  знаходиться за 13 кілометрів від центру міста. До аеропорту можна доїхати громадським автобусом або на таксі. Орієнтовна вартість доїзду з центру міста в аеропорт на таксі – від 15 до 22 євро.

Громадський автобус №22 курсує кожні 10-20 хвилин. Для проїзду можна придбати квиток на 90 хвилин за 1,5 євро або добовий квиток за 5 євро.

Читайте за посилання детально та покроково як дістатися аеропорту Риги.

Головний залізничний та автовокзал Риги знаходяться поряд. Доїхати до них можна автобусами №  4, 6, 9, 12, 18, 32, тролейбусом №13.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: