fbpx
КОШТ

Гранти до $50000 для українських стартапів на seed та pre-seed етапах 

Українські технологічні стартапи можуть податися на грантове фінансування від Українського фонду стартапів (УФС) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). За умовами програми проєкти на стадії seed отримають до $50000, а на стадії pre-seed – до $25000.

Термін реалізації проєкту – до 31 грудня 2025 року. Прийом заявок протягом цього часу безперервний.

Ініціатива спрямована на активний розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських проєктів. Загальна сума в межах програми – 2.5 мільйони доларів США на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.

Pre-seed етап – фаза розвитку проєкту, під час якої відсутній MVP, а діяльність заявника на грантову програму спрямована на його розробку з метою подальшого виведення на споживчий ринок. На цьому етапі запит на грантове фінансування не має перевищувати $25000.

Seed етап – фаза розвитку проєкту, що має MVP та вийшов на споживчий ринок. На цьому етапі запит на грантове фінансування не має перевищувати $50000.

Орієнтовно організатори планують профінансувати 74 команди, з яких: 

  • на стадії pre-seed з загальною сумою до 25 000 доларів США – 48;
  • на стадії seed з загальною сумою до 50 000 доларів США – 26.

Участь у грантовій програмі можуть взяти заявники, які відповідають наступним критеріям:

  • Зареєстровані у встановленому законом порядку суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.
  • Відсутність інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують 500 000 доларів США в еквіваленті за весь період діяльності.
  • Сукупний дохід не перевищує 500 000 доларів США в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.
  • Заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих Росією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об’єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Заборонено брати участь проєктам, які були профінансовані в рамках Грантових програм BRAVE1 та ініціативи “Seeds of Bravery” від Європейської інноваційної ради. А також до участі не допускаються заявники, які виготовляють/створюють обладнання, матеріали, продукцію, товари та/або інші вироби військового призначення.

Повний перелік вимог та процедура подання заявок для стартапів доступні за посиланням. Зверніть увагу, що для успішного подання заявки необхідно вибрати до не більше трьох сфер діяльності із запропонованого списку.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши на номер 044 465 70 35.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: