fbpx
КОШТ

Гранти до 50000 євро: інтегруйте бізнес в європейські інноваційні екосистеми

Малі та середні підприємства можуть отримати від 10000 до 50000 євро на інтеграцію в європейські інноваційні екосистеми. 

Українські інноваційні технологічні підприємства (стартапи й масштабовані компанії) можуть подати заявку на участь у 5 різних програмах для підтримки інтеграції українських інноваційних компаній до європейських інноваційних екосистем.

Дедлайн подання заявок – 25 квітня 2025 року.

Протягом наступних двох років Seeds of Bravery запустить 5 програм підтримки для інтеграції українських технологічних стартапів та малого та середнього бізнесу в європейські інноваційні екосистеми:

  1. Бізнес та інноваційні послуги
  2. Інноваційне підприємництво
  3. Інкубатори Deep Tech
  4. Відбудова України
  5. Розширення та прискорення глибоких технологій.

Загальний обсяг фінансування, яке буде розподілено в межах грантових програм серед українських технологічних інноваторів, становить 12 мільйонів євро. На одну компанію виділятимуть від 10000 до 50000 євро.

Для участі у грантовому конкурсі компанії повинні мати одну із наступних реєстрацій:

  • бути зареєстрованими в Україні
  • бути переміщеними з України до однієї з держав-членів Європейського Союзу та його заморських країн і територій (OCT) або асоційованих країн Horizon Europe після 24.02.2022 
  • бути зареєстрованим в одній із держав-членів Європейського Союзу та його заморських країн і територій (OCT) або асоційованих країн Horizon Europe після 24.02.2022 р. 

Крім цього, принаймні один засновник, співзасновник чи топменеджер (генерального директора, технічного директора, головного операційного директора або еквівалентну ключову посаду) повинен мати українське громадянство. 

Детально про подання заявки можна дізнатися у документі The Guide for Applicants.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected]

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: