Гранти для малого бізнесу в сфері виробництва та контенту: як податися

Представники малого та середнього бізнесу можуть отримати грант на переміщення, відновлення або розширення свого підприємства на нові ринки за програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Очікується надання 50 грнатів розміром від 600 тисяч до 1,2 мільйона гривень. Програма діятиме протягом року і кінцевий термін подання заявок 24 липня 2023 року.

Хто може отримати грант

Фінансування буде надаватися українським фізичним особам-підприємцям та приватним підприємствам, що відповідають критеріям для отримання гранту.

Наразі програма зосереджена на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва та послуг (наприклад, виробництво меблів, текстилю, зооіндустрія, виробництво іграшок, косметики, товарів для дому, харчова промисловість та електронне обладнання), а також креативних індустрій (наприклад, фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції). При цьому програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.


Що там з курсом, воєнними облігаціями та банківськими обмеженнями? Читайте найцікавіше в каналі “Кошт” в Telegram


Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва; продажі, а також цифрові та торгові можливості. Ці потреби можуть включати: інформаційно-технологічні (ІТ) рішення; розробку продукту та інновації; інструменти та стратегії; створення або відновлення ланцюгів поставок; посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом; покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках; підвищення конкурентоспроможності бізнесу; покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Як подати заявку

Заявки приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням.

Детальна інформація щодо вимог та положень програми знаходиться за посиланням.

Питання щодо гранту можна надсилати на Grants@cepukraine.org з темою листа “APS-2022-004”.  Відповідь надійде протягом 5 днів.


Читайте також:

Отримання допомоги креативному бізнесу в умовах війни

Конкурс міні-грантів для українських підприємців

Гранти для малого бізнесу: як отримати гроші на відкриття власної справи