Отримання допомоги креативному бізнесу в умовах війни
Можливість отримати консультації для креативного бізнесу від професіоналів та 1000 євро для фінансування принаймні частини задуманого в рамках програми Creative Business Survival Kit.
Можливість отримати консультації для креативного бізнесу від професіоналів та 1000 євро для фінансування принаймні частини задуманого в рамках програми Creative Business Survival Kit.
За два місяці щотижневих персональних консультацій з провідними експертами, ви зрозумієте як розвивати свою справу в умовах війни. Зможете обрати нову бізнес-модель, вийти на міжнародний ринок або продовжити працювати в Україні усупереч викликам.
Ви також отримаєте 1 000 євро, щоб профінансувати принаймні частину задуманого: перекласти сайт іноземними мовами або налаштувати рекламу в онлайні. Ви також можете зняти приміщення для релокейту, виплатити гонорари підлеглим або придбати обладнання.
Що отримає бізнес
- Розуміння, як подолати виклики та продовжити зростати навіть під час війни.
- П’ять двогодинних консультацій від досвідченого українського підприємця. Обирайте між Анною Петровою — засновницею StartUp Ukraine, Selfmade woman та трансформаційної платформи Wake up call та Володимиром Вороб’єм — засновником PPV Knowledge Networks, Business Hub та lislis.
- Дві годинні консультації від естонського/-ї експерта/-ки. Наші партнери з Creative Estonia знайдуть людину, яка ідеально підійде під ваш запит.
- 1 000 євро на те, щоб пристосувати ваш креативний бізнес до нової реальності.
- Участь у спільноті випускників. Це — ще більше грантів, знайомства з авторами неймовірних проєктів з усієї України та можливість поспілкуватися особисто.
Хто може взяти участь
Програма буде корисна власникам креативних бізнесів. Подавайтеся, якщо ваш бізнес:
- до повномасштабного вторгнення працював та приносив прибуток;
- офіційно зареєстрований на території України;
- має ФОП, ТОВ, ПП тощо;
- комерційний: некомерційні організації (ГО, БФ тощо) не можуть подаватися;
- складається лише з вас або має команду.
Які сфери належать до креативних індустрій?
Бізнес може бути пов’язаний з рекламою, маркетингом, архітектурою, ремеслами, креативними хабами, цифрові медіа, іграми, модою, кіно, телебаченням, радіо, музеями, галереями, бібліотеками, музикою, перформативними мистецтвами, видавничою справою, літературою, візуальним мистецтвом, фотографією, продуктовим, графічним, інтер’єрним або іншим дизайном.
Як взяти участь
Для участь потрібно:
- заповнена заявка: розповісти про свій бізнес, проблеми, які у вас виникли через війну, та своє бачення їх вирішення. Не забудьте додати, на що плануєте витратити стипендію.
- Реєстраційні документи бізнесу: виписка з ЄДР та витяг.
- Банківська довідка з реквізитами гривневого рахунку.
Заповніть заявку на онлайн-платформі. Заявка займе приблизно 40 хвилин. Шукайте запитання із заявки у прикладі аплікаційної форми. Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Креативні бізнеси» і конкурс «Creative Business Survival Kit». Програма отримує більшу кількість якісних заявок, ніж може профінансувати. Переможців обирають, зважаючи на ситуацію бізнесу та те, наскільки ефективно бізнес використає підтримку.
Деталі програми та участі читайте за посиланням. Шукайте інші можливості за посиланням.
Comments are closed.