fbpx
КОШТ

Грант до 10000 грн від Нової пошти та Дія.Бізнес на релокацію

Нова пошта продовжує грантову програму для малих та середніх підприємців, які змушені були переїхати через війну. В межах проєкту Humanitarian Nova Poshta бізнес отримає фінансування на перевезення товарів чи обладнання, що дозволить знизити витрати на логістику та підтримати бізнес.

Отримати пільгові умови перевезення від Нової пошти бізнес зможе лише за умови реєстрації на територіях, де тривають/тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.

Одне підприємство або ФОП може отримати до 10000 грн на логістику своїх потреб. Розмір допомоги залежатиме від обсягу поставок, але максимальна сума становитиме 10000 грн. Бізнес може скористатися цією допомогою тільки один раз під час реалізації проєкту.

Як податися на конкурс від Нової пошти

Для подання заявки на участь, достатньо заповнити онлайн-форму. Заявки опрацьовуватимуть протягом 3-5 робочих днів, однак за умови великої кількості заявок термін може бути продовжений. 

Зі схваленими заявниками зв’яжуться представники Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді за номером, вказаним у реєстраційній формі. 

Після розгляду заявок Дія.Бізнес проведе додаткові інтерв’ю з відібраними компаніями. Формат інтерв’ю (офлайн чи онлайн) не визначений у правилах конкурсу.

У разі відмови надійде лист з обґрунтуванням на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі.

Пільгові умови надаватимуться тільки з метою релокації бізнесу до інших центральних та західних областей України — перевезення устаткування для виробництва, торгівлі або надання послуг, продукції. Проте пряме доставлення товарів споживачам у межах цієї програми не передбачена.

Пріоритет в оцінюванні заявок від бізнесу надаватимуть тим підприємствам, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів і послуг, або надають гуманітарну допомогу для українців та/або ЗСУ.

Відправлення обладнання, продукції та товарів можливе лише з областей, де працюють відділення Нової пошти (з тимчасово окупованих територій перевезення заборонене). Перелік філій, які працюють за лінком.  

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: