fbpx
КОШТ

Фахівці з протезування: УКУ відкриває нову спеціалізацію для абітурієнтів

Український католицький університет (УКУ) на факультеті прикладних наук відкриває нову спеціалізацію з робототехніки. На ній, зокрема, навчатимуть розробляти біонічні протези.

До вироблення протезів долучаються спеціалісти різних галузей, зокрема і медичної. Однак для адаптації протеза під людини необхідний спеціаліст з робототехніки.

Відтак спеціалізація з робототехніки пропонує курси з програмування для створення роботів та роботизованих систем. Освітня програма відбуватиметься за трьома напрямками: робототехніка, комп’ютерна інженерія та розробка вбудованих систем. Також вивчатимуть, як зчитувати біосигнали м’язів та відтворювати їх за допомогою мініатюрних обчислювальних пристроїв у протезах.

Навчання триватиме чотири роки. Випускники отримають дипломи державного зразка та зможуть продовжити навчання на магістратурі. Перший набір заплановано на вересень 2024 року.

Серед обовʼязкових дисциплін спеціалізації є “Фундації прикладної фізики”, “Цифрові схемотехніки” та “Embedded-розробка”. Серед додаткових — “Теорія керування”, “Теорія сенсорів”, ROS, “Комп’ютерний зір”, “Людино-машинна взаємодія” та багато інших.

Для практики в УКУ працює лабораторія “Робототехніки” та “Оптична лабораторія”. Також студенти зможуть пройти практику в українських і міжнародних компаніях у цій галузі.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: