fbpx
КОШТ

Cтартапам пропонують індивідуальний акселератор з інвестиціями до $25 тисяч

Стартапи можуть податися на акселераційну програму від YEP, яка передбачає формування індивідуального плану з комбінацією групових буткемпів, воркшопів, менторських сесій та 1-on-1 зустрічей з інвесторами.

До участі запрошуються вмотивовані засновники стартапів, які готові працювати над досягненням своїх цілей. При цьому, чітких обмежень для заявок не має.

Для участі в програмі потрібно заповнити форму за посиланням до 22 березня 2024 року.

Програма складається з двох фаз:

  • Перша фаза (4 тижні): групові буткемпи та індивідуальні менторські сесії для валідації продукту, product-market-fit та побудови sales та go-to-market стратегії. 
  • Друга фаза (8-10 тижнів): індивідуальні менторські сесії, 1-on-1 зустрічі з фаундерами та інвесторами, групові Q&A сесії. Трекшн, юніт-економіка, фінансова модель, фандрейзингова стратегія, пітчинг та пітчдек, Демо День для інвесторів.

До другої фази стартапи можуть потрапити виключно за результатами оцінювання експертного борда YEP після завершення першої фази.

Окрім формування плану індивідуальних буткемпів та воркшопів для кожного стартапу, програми передбачає низку заходів для пошуку інвестицій:

  • Грант на просування кампанії до 1 000 доларів США на кожен стартап.
  • Non-equity інвестиції до 25 000 доларів США для кращих стартапів за результатами Демо Дня.
  • Бонуси на партнерські сервіси на суму до 50 000 доларів США — від email розсилок до хмарної інфраструктури.
  • Можливість презентувати стартап інвесторам на TechChill Riga.
  • Пітч для інвесторів зі США в партнерстві MZP League — спільнотою фаундерів та інвесторів з Кремнієвої Долини.
  • Понад 60 годин менторських сесій, індивідуальний план розвитку стартапу, нетворк з більш як 35

YEP – це екосистема інноваційного підприємництва. Інкубаційна та акселераційна програма, менторство та гранти для стартапів на ранній стадії. Акселераційний інкубатор проходить за сприяння Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 285 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: