fbpx
КОШТ

Бронювання в “Дії” формально підтримали і можуть запустити на початку липня

Кабінет міністрів підтримав постанову щодо запуску електронного сервісу бронювання на порталі “Дія”. На першому етапі бронювання в “Дії” працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Далі перелік розширюватиметься.

Ухвалення таких змін дає змогу прибрати людський фактор, пришвидшити процес від тижнів до години та зробити процедуру більш прозорою.

Запланований алгоритм бронювання на порталі ДІЯ:

  1. Керівник дізнається, скільки працівників може забронювати завдяки автоматичному обміну даними між реєстрами Пенсійного фонду та Міноборони. Обирає, кого хоче забронювати, і засвідчує заяву електронним підписом.
  2. Система перевіряє, чи є дані про працівника в реєстрі Оберіг і чи працює він на підприємстві. 
  3. Керівник отримує рішення протягом години щодо кожного працівника — заброньований він чи ні та які причини в разі відмови.
  4. Інформація про успішне бронювання з’являється в Резерв+ співробітника. Якщо він хоче отримати паперове підтвердження, то теж має таку можливість. Обидва формати матимуть однакову силу. 
  5. Працівник отримує відстрочку від призову на військову службу на 12 місяців або на термін дії договору.

В останні дні травня заступниця міністра оборони розповідала, що найближчим часом буде готова постанова уряду і робота над функціоналом для запуску послуги займе три–чотири тижні.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: