fbpx
КОШТ

Безплатний курс із таргетингу для жінок-ВПО та переселенок від Projector

Жінки-ВПО та переселенки, які прагнуть опанувати таргетинг у Facebook та Instagram і не маєте досвіду в маркетингу, можуть податися на безоплатний освітній курс Facebook&Instagram Targeting від Projector Foundation. На двомісячному курсі жінки опановуватимуть таргетинг у Facebook та Instagram, а також навчаться запускати, вести й оптимізувати робочі рекламні кампанії.

Дедлайн подання заявок – 26 березня 2024 року.

Відбір студенток буде проведено за трьома критеріями: знання англійської мови на рівні Intermediate і вище; розуміння професійної сфери – усвідомлення специфіку онлайн професії; мотивація працювати в цій сфері надалі.

За два місяці учасниці програми:

 • розберуться в усіх типах оптимізації через Facebook
 • попрацюють над власними проєктами чи кейсами від куратора
 • закріплять знання за допомогою домашніх завдань з першого заняття
 • запустять мінімум 3-4 кампанії, щоб зібрати цілісну воронку для продукту.

Програма курсу складається із наступних модулів:

 1. Інтерфейс, доступ, основні функції
 2. Як працює аукціон. Типи таргету
 3. Цілі рекламних кампаній
 4. Типи плейсментів і підготовка креативів
 5. Створення та запуск кампаній
 6. Основні звіти
 7. Оптимізація та масштабування
 8. Зв’язок з іншими сервісами

Відеолекції проходитимуть щочетверга, вебінари курсу – щовівторка.

Важливо: безплатно навчатися на Projector можна лише на одному курсі.

Для реєстрації на курс потрібно заповнити онлайн-анкету. В ній будуть запитання про попередній досвід роботи, поточні навички у сфері таргетингу та рівень користування ПК, знання програм тощо. Додатково до анкети потрібно прикріпити мотиваційний лист. 

У мотиваційному відео варто розказати, як саме війна вплинула на життя жінки та яким воно було до війни: навички, робота, досягнення і мрії. Описати слабкі та сильні сторони, а також пояснити, чому жінка хоче опанувати саме цю професію. Детальніша інструкція для написання мотиваційного листа прийде на вказану в анкеті пошту.

Також для участі необхідно буде надати документ, що засвідчує статус переміщеної особи відповідно до країни, в якій знаходиться жінка, або підтвердити статус ВПО спеціальною довідкою.

Учасниці, які виконають 80% всіх домашніх завдань та захистять курсовий проєкт, отримають сертифікат про успішне закінчення курсу. Крім цього, команда Projector Foundation надасть учасницям рекомендації, як оформити конкурентоздатне портфоліо, підготуватися до співбесіди, та проконсультує щодо працевлаштування.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected], у Telegram або зателефонувати на номери +380 97 015 9272 чи +380 99 236 6838.

Ініціатива реалізується за інформаційної підтримки Міністерства економіки України та фінансується Європейським Союзом.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: