fbpx
КОШТ

Безкоштовний молодіжний обмін Erasmus+ в Італії: як долучитись

Покращити харчові звички та обізнаність про харчові відходи можна за допомогою молодіжного обміну у Вальсінні, Італії за допомогою програми Erasmus+ “Готуймо на природі”.

Подати заявку на участь можна до 15 травня 2024 року. Сам обмін відбуватиметься з 2 до 14 липня 2024 року. 

Взяти участь може молодь віком від 15 до 17 років.

Проєкт пропонує учасникам наступне:

  • сформувати харчові звички, орієнтовані на природу;
  • зменшити харчові відходи;
  • навчитись більш здоровим способам приготування їжі;
  • вшанувати різноманітні кулінарні традиції Європи;
  • обговорити історію їжі.

Кандидати мають цікавитися їжею та кулінарією, насолоджуватися природою, бути адаптованими до життя в кемпінгу на відкритому повітрі. Окрім цього, важливо володіти англійською (рівень не зазначено) та мати біометричний паспорт.

За правилами програми проживання, харчування та всі необхідні матеріали під час проєкту забезпечуються організаторами. Кошти за квитки будуть компенсовані після проєкту в межах ліміту – не більше ніж 275 євро на учасника. У разі перевищення ліміту компенсації різниця покривається учасниками самостійно.

Неактивні учасники громадської організації “Development and Initiative” мають внести благодійний внесок у розмірі 1800 грн.

Подати заявку на участь в програмі Erasmus+ “Готуймо на природі” можна за посиланням. У заяві необхідно вказати ім’я, прізвище, дату народження, вік, стать, електронну адресу, номер телефону, місто, вакцинації, рівень англійської, написати мотиваційний лист, залишити посилання на соцмережі.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: