fbpx
КОШТ

Безкоштовне навчання від Google: як отримати

Google проводить безоплатне навчання для роботи зі штучним інтелектом та хмарними технологіями. За успішне проходження програми можна отримати безкоштовний ваучер на проходження іспиту Google Cloud. 

Навчання  проходитиме онлайн англійською мовою з 13 лютого по 31 березня 2024 року. Головними умовами участі в програмі є повноліття та володіння хоча б базовим рівнем англійської мови (В1).

Програма орієнтована в тому числі на студентів українських вишів з IT-факультетів та нетехнічних фахівців. 

Кожен учасник може обрати для себе зручний час проходження занять: доступ до всіх матеріалів та записів вебінарів зберігатиметься протягом всього періоду. За проходження першого практичного завдання понад 6 хвилин доступ до матеріалів зберігатиметься ще 45 днів після завершення програми.

У межах навчального процесу учасники отримають:

  • Безплатний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost;
  • Практичний досвід із використання хмарних технологій, який допоможе створювати цікаві проєкти;
  • Знання з Vertex AI Search and Conversation та Dialogflow для створення практичних рішень;
  • Зустрічі із фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами.

Під час навчання за проходження практичних робіт учасники можуть отримувати спеціальні бейджі навичків. За 12 бейджів нададуть безкоштовний ваучер на проходження сертифікаційного випробування Google Cloud, за меншу кількість бейджів – шкарпетки, пляшку для води, футболку тощо.

Важливо: ваучер на проходження сертифікаційного іспиту надається лише 1 раз. Тобто у разі повторної участі у навчанні отримати 100% знижку вже не можна.

Призи за бейджі у безкоштовному навчанні від Google
Призи за бейджі у безкоштовному навчанні від Google

Як взяти участь у програмі

Для участі у навчанні необхідно зареєструватись за посиланням. Зробити це можна за допомогою свого Google-аккаунту, або за допомогою будь-якої іншої електронної пошти.

Далі потрібно вказати ПІБ, пройти невелике опитування на рівень володіння англійською мовою, навчання в університеті, погодитись на передачу даних, підтвердити ознайомленість з правилами програми та вказати, звідки дізнались про програму.

Подальша інструкція дій надійде 13-го лютого на електронну пошту.


Читайте також:

Поділитися новиною: