fbpx
КОШТ

Закінчення терміну дії картки ПриватБанку: як діяти 

У разі закінчення терміну дії картки клієнти ПриватБанку можуть перевипустити її у відділенні, онлайн у Приват24 із замовленням доставки фізичної картки або відкрити нову цифрову картку.

Водночас у зв’язку з воєнним станом термін дії карток продовжено автоматично на 2 роки. Такі картки працюють без обмежень при розрахунках в магазинах, операціях в Приват24 чи при знятті готівки. Втім, вони не підходять для оплати в інтернеті. Для інтернет-купівель потрібно створити безкоштовну Digital-картку і перерахувати на неї кошти.

Спосіб 1. Під час перевипуску картки онлайн у Приват24 користувачі отримують нову віртуальну картку. Далі можна замовити пластикову картку ПриватБанку з доставленням у відділення або поштомат Нової пошти. До кінця квітня 2024 року послуга надається безоплатно.

Для цього необхідно:

  1. Натиснути на необхідну картку;
  2. Перейти у налаштування через відповідний значок у правому верхньому куті;
  3. Обрати “Перевипустити картку”;
  4. У цих же налаштуваннях після перевипуску натиснути “Замовити картку”.
Як перевипустити каркту ПриватБанку
Як перевипустити каркту ПриватБанку

Спосіб 2. Перевипустити пластикову картку можна у будь-якому відділенні ПриватБанку (адреси). Із собою потрібно мати документ для підтвердження особи. Перевипуск займає кілька хвилин.

Спосіб 3. Користувачі можуть змінити картку на миттєву Digital картку. Нею можна здійснювати оплату в магазинах за допомогою смартфона з NFC-пристроєм, купувати онлайн та знімати готівку з банкоматів за QR-кодом.

Тарифи в віртуальної картки відповідають фізичним аналогам. Можна створити Digital-картку як кредитну, так і для виплат. Також можна обрати бажану платіжну систему (Visa, Mastercard, UnionPay) та валюту (гривня, долар, євро).

Для оформлення Digital-картки ПриватБанку необхідно:

  1. Перейти у розділ “Всі картки”;
  2. Натиснути “Додати” та обрати “Digital картка”.
Як відкрити Digital-картку у Приват24
Як відкрити Digital-картку у Приват24

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: