fbpx
КОШТ

Як знайти цифровий освітній центр у своїй області: інструкція

Для навчання й дозвілля школярів від 6 до 18 років Міністерство освіти та науки створило мапу цифрових освітніх центрів. Ці локації оснащені всім необхідним та функціонують у 17 областях України.

Цифровий освітній центр – це простір для додаткового навчання, такі центри не замінюють закладів освіти, а лише надають доступ до дистанційної та неформальної освіти (гуртків).

Переглянути контакти центрів можна на мапі освітніх центрів за посиланням. Адреси не вказані з міркувань безпеки. 

Для запису в освітній центр достатньо – зателефонувати, обрати діяльність для дитини та записати її до центру. Будь-який цифровий освітній центр надає свої послуги повністю безоплатно.

Детальну інформацію про роботу таких закладів у вашому регіону можна дізнатися на гарячій лінії за номером 0 800 409 845 (графік роботи гарячої лінії з 10:00 до 16:00).

Освітні центри розраховані на дітей, які не можуть здобувати освіту очно чи потребують додаткового супроводу в навчанні. В кожного центру є своя програма академічних занять та позашкільних активностей. Їх проводять спеціально навчені фахівці – тьютори (наставники) або фасилітатори (організатори). Також центри надають дітям можливість соціалізуватися, отримати профорієнтаційну підтримку чи допомогу в підготуванні до іспитів. 


Читайте також:

Поділитися новиною: