fbpx
КОШТ

Як замовити пластикову картку Приватбанку за кордоном: інструкція

Клієнти ПриватБанку відтепер можуть перевипустити діючу платіжну картку чи отримати нову пластикову картку у шести країнах Європи: у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії. 

Доставка відбувається “Новою поштою” і картку можна отримати у відділеннях Nova Post або через кур’єра на будь-яку адресу. До кінця січня 2024 року доставка карток безкоштовна.

Для замовлення фізичної картки потрібно в “Приват24” обрати наявну картку чи створити віртуальну картку. Далі в налаштуваннях знайти меню “Замовити картку” і обрати міжнародну доставку. Опісля лише заповнити контактні дані та адресу призначення.

Як замовити пластикову картку Приватбанку за кордоном

Раніше “Приватбанк” продовжив період використання всіх карток на 24 місяці автоматично. За картками з подовженим терміном клієнти можуть розраховуватися в магазинах через POS-термінали, знімати готівку в банкоматах, проводити операції в Приват24 і поповнювати рахунок без обмежень за способом.

Водночас, картки з продовженим терміном дії не підходять для оплати в інтернеті. Для інтернет-купівлі потрібно створити безкоштовну Digital-картку і перерахувати на неї кошти.


Також за темою:

Поділитися новиною: