fbpx
КОШТ

Як забронювати курс валюти в Unex Bank

Клієнти Unex Bank можуть забронювати курс валюти у застосунку “Multi Валюта”. Тобто у разі зміни курсу під час здійснення купівлі валюти розрахунок здійснюватиметься за заброньованим курсом.

Multi Валюта” – застосунок з інформацією про курс валют у 41 банку та готівкових обмінниках. Також можна спостерігати за курсом валют у банках Польщі. Застосунок разом з Unex Bank входять до структури власності інвестиційної компанії  “Dragon Capital” Томаша Фіали. 

Для бронювання у застосунку “Multi Валюта” (Android | iOS) необхідно:

  1. У вкладці “Курси” або “Обмін” обрати Unex Bank;
  2. Натиснути “Забронювати валюту”;
  3. Вибрати бажану валюту (долари/євро) та суму;
  4. Система автоматично обирає найближче до користувача відділення, однак його також можна змінити за потреби. Також можна прокласти маршрут до відділення за допомогою Google Maps;
  5. Зазначити час відвідування банку: протягом години або більше. Обрати час можна лише на поточний день;
  6. Натиснути “Створити заявку”.
Як забронювати валюту у застосунку “Multi Валюта”
Як забронювати валюту у застосунку “Multi Валюта”

Здійснити обмін валюти можна до 17:45 з понеділка по четвер, до 16:45 – в п’ятницю. У відділенні Unex Bank необхідно повідомити код заявки та свій номер телефону. Також працівник банку може попросити показати документи для підтвердження джерела доходу коштів. Термін дії заявки обмежений одним робочим днем банку. 

Зауважимо, у договорі оферти зазначено про необхідність надання гарантійного завдатку у розмірі 2% від суми обміну. Ці гроші не будуть списані, однак заблоковані на картці. Проте на цей час у застосунку відсутній функціонал для обов’язкового надання гарантійної суми.

У разі успішного обміну кошти будуть розблоковані. Якщо клієнт не прийде у відділення, відмовиться від здійснення операції або не надасть потрібні документи – кошти будуть списані. При відсутності потрібної суми у банку страхова сума повертається.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: