fbpx
КОШТ

Як розвинути або почати бізнес для жінок: освітньо-грантова

Навчання та грант на бізнес для жінок, які хочуть розвивати або започаткувати власну справу. В межах програми “Початок” переможниці зможуть отримати до 8 тисяч доларів. До того ж учасниці отримають освітню, фінансову, менторську та ментальну підтримку.

Програму втілює мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Посольства Японії в Україні.

Подати заявку на участь у програмі можна за посиланням. Дедлайн – 30 листопада о 23:59.

Взяти участь можуть жінки-засновниці мікро-, малих та середніх підприємств. Також, долучитися до “Початку” можуть й ті жінки, які мають лише ідею для бізнесу. Програма відкрита для стартапів у різних галузях, включно з технологіями, екологією, медіа та іншими.

Програма “Початок” бізнес для жінок передбачає: 

  • онлайн- та офлайн-навчання з маркетингу, продажів, фінансового планування, цифрової трансформації та стратегії ціноутворення;
  • консультації провідних психологів;
  • менторський супровід;
  • грошові гранти за результатами навчання та конкурсу.

Серед спікерів та менторів запрошено: заступницю Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерію Іонан, директорку з партнерств та інновацій SET University Євгенію Клепу та тренерку для власників бізнесу Оксану Андрощук.

Навчальні модулі та менторська підтримка будуть адаптовані до різних рівнів розвитку бізнесу.

Після перегляду заявок, організатори виберуть 3000 учасниць для проходження онлайн-навчання. Воно триватиме 4 тижні та складатиметься з 12 занять. Найрезультативніші 300 учасниць будуть запрошені на офлайн-підтримку, яка триватиме 6 тижнів і передбачатиме 18 занять (9 лекцій із бізнесу та 9 групових психологічних сесій).

За результатами проходження цих двох етапів буде відібрано 200 переможниць, які отримають до 100 тисяч грн на розвиток або започаткування своєї справи. Додатково, два найкращі проєкти зможуть отримати до 185 тисяч грн на реалізацію.

Як почати бізнес для жінок

Читайте також:

Поділитися новиною: