fbpx
КОШТ

Як отримати безкоштовне насіння овочів для постраждалих від війни: інструкція

Постраждалі від війни домогосподарства можуть безплатно отримати насіння овочів для весняного посіву. Послуга діє на всій території України. Далі пояснюємо як це зробити.

Насіння отримають наступні категорії населення:

  • мешканці деокупованих та прифронтових громад;
  • вимушені переселенці;
  • соціально-вразливі верстви населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо), які мають присадибні ділянки.

Заявки на отримання насіння приймаються виключно від територіальних громад, а не від кожної людини окремо. Відтак для внесення своїх даних у список громадянам необхідно звернутись та подати заяву з вказаним бажаним насінням та площею засіву до очільників громад. Зробити це можна до 15 січня 2024 року. З 16 січня до 15 лютого очільники громад подадуть заявки на насіння через сайт Всеукраїнської асоціації.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Протягом лютого-березня Всеукраїнська асоціація громад доставить посівний матеріал до сільських та селищних рад, які далі передадуть його до родин.

Наразі до програми долучилась компанія Bayer, яка передасть 1032 кг насіння моркви, кабачків, томатів, перцю, капусти, дині. Диню передаватимуть лише у Херсонську область.

Всеукраїнська асоціація громад просить насіннєві компанії долучитись. Усі пропозиції необхідно надсилати на електронну пошту: [email protected].

Програму реалізовує USAID АГРО, розподіляє та доставляє насіння Всеукраїнська асоціація громад.


Читайте також:

Поділитися новиною: