fbpx
Як отримати 6500 грн допомоги при втраті доходу за програмою єПідтримка

Уряд підготував програму допомоги українцям, які втратили дохід через війну. Вона передбачає одноразову виплату розміром 6500 грн на картку “єПідтримка”. Виплату можна отримати безвідносно до вакцинації. Гроші можна витрачати на будь-які цілі.

Хто може отримати допомогу від держави:

  • Діючі ФОП 1−4 груп, які виплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року або за весь 2021 рік.
  • Усі наймані працівники, за яких сплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року або за весь 2021 рік, крім працівників бюджетних установ, фондів загальнообов’язкового державного страхування та державних служб.

єПідтримка доступна підприємцям і працівникам територій, на яких ведуться активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська та Київська області, а також місто Київ.

Як отримати гроші єПідтримка:

  1. Зайти в застосунок Дія, потім у розділ Послуги — єПідтримка
  2. Натиснути кнопку Отримати допомогу (якщо вона недоступна, причина буде вказана на цій же сторінці)
  3. Чекати на повідомлення про надходження грошей. Гроші мають надійти на рахунок протягом 10 днів.

Як отримати картку єПідтримка:

Оформити картку «єПідтримка» можна у банках, які підключені до програми. Це — «ПриватБанк», «А-Банк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», Raiffeisen Bank, «Банк Восток», IdeaBank, izibank та «ПУМБ». Відкрити картку можна в банківському застосунку онлайн.

Опісля завантажте застосунок ДІЯ і авторизуйтесь в ньому за допомогою BankID, якщо не зробили цього раніше. Детальніше про те, як це зробити, можна дізнатися з покрокової інструкції від Мінцифри.