Компанія OpenAI оновила чатбот зі штучним інтелектом Chat GPT-4o, зокрема він може реагувати на емоції користувача та краще працює із зображеннями та текстовими запитами. Оновлення безоплатне.
Нову версію Chat GPT-4o можна спробувати за посиланням. Зауважимо, що наразі функція може бути платною для деяких користувачів, однак вже протягом найближчих тижнів стане повністю доступною для всіх.
ChatGPT – це штучний інтелект, який може відповідати на запитання, надавати інформацію з широкого кола тем, брати участь у бесідах та писати творчі листи. Однак ШІ не має особистого досвіду, емоцій чи переконань, і його відповіді ґрунтуються винятково на інформації з мережі.
Далі детальніше розглядаємо всі оновлення.
Покращення обробки запитів
Відтепер Chat GPT краще розуміє будь-які запити: голосові команди, зображення чи текстові. Тобто, якщо надіслати зображення із текстом, ШІ відреагує на нього або надасть відповіді на поставлені там запитання.
На аудіозапити GPT-4o відтепер реагує за 320 мілісекунд, що відповідає часу реакції людини у розмові. Відтак із чатботом можна спілкуватися в режимі реального часу, як зі звичайною людиною.
До речі, нещодавно ChatGPT отримав безкоштовну функцію відповідей голосом українською. На вибір доступні п’ять варіантів голосу.
Покращення відповідей
Нова версія чатбота надає відповіді удвічі швидше, ніж раніше. Також вона може генерувати будь-яку потрібну комбінацію тексту, аудіо та зображення.
Окрім цього, ШІ розмовляє більш емоційно: може виражати голосом емоції здивування, радості тощо.
Голосові команди
Користувачі можуть коригувати поставлені завдання голосовими командами без потреби натискати на клавіші. Тобто достатньо просто щось сказати вголос – чатбот відреагує.
Таким чином, з чатботом можна виконувати домашнє завдання: наприклад, завантажити картинку із задачею з геометрії та “спілкуватися” з Chat GPT щодо вирішення.
Окрім цього, ШІ тепер розпізнає емоції людини у голосових запитах. І сам відповідатиме більш емоційно.
Реакція на відео
Chat GPT-4O може ідентифікувати на відео місце розташування користувача та щось розповісти про нього чи надати тематичні рекомендації.
Наприклад, під час подорожей можна записати відео з якоїсь архітектурної пам’ятки. Далі чатбот розповість про неї детальніше.
Або просто показувати свою кімнату чи приміщення – чатбот відреагує та вестиме діалог про це.
Перекладач
ШІ може в режимі реального часу перекладати та озвучувати почуте на іншу мову. Таким чином двоє людей, які розмовляють різними мовами, можуть порозумітися за допомогою нової функції.
Крім цього, чатбот намагатиметься імітувати інтонації мовця.
Запам’ятовування зображень
ШІ запам’ятовує згенеровані зображення. Наприклад, може запам’ятати створеного персонажа та додавати його у нові картини.
Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися
Читайте також: