fbpx
КОШТ

Водійське посвідчення для людей з інвалідністю: як отримати категорію С1 

Люди з інвалідністю можуть отримати водійське посвідчення категорії С та С1 для керування вантажними автомобілями. Пілотне навчання вже запущено у місті Дніпро, згодом його планують запровадити й в інших регіонах.

Водійське посвідчення категорії С1 дозволяє керувати автомобілями для перевезення вантажу, дозволена маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів. Крім того, водії категорії С1 можуть отримати категорію С, яка дозволяє керувати вантажівками понад 7,5 тонн, без окремого навчання.

Люди з інвалідністю також можуть отримати посвідчення водія для категорії В, з якою можна керувати легковими автомобілями масою до 3500 кг і з кількістю пасажирських місць до 8 (без місця водія).

Як отримати водійське посвідчення для людей з інвалідністю к

Навчання проходить в автошколі для людей з інвалідністю при Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. Звертатися можна за номером (067)-636-97-40 або ж через електронну пошту [email protected].

Теоретична частина підготовки становить 74 години, а практична — 58,5 годин. Учні проходять практику в автошколі на спеціально обладнаному автомобілі Ford Transit із ручним керуванням. Завдяки такому обладнанню можна керувати педалями гальма та газу рукою – тягнути ручку на себе для збільшення швидкості авто чи тягнути ручку від себе для гальмування.

До навчання можуть долучитися люди з порушенням опорно-рухового апарату, порушенням функцій слуху та зору, які мають чинну на дату подання документів, медичну довідку форми № 083/о.

Для вступу знадобиться наступний перелік документів: 

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Копія облікової картки платника податків.
  • Медична довідка форма №083/о.
  • Фотокартка розміром 3,5×4,5 см.
  • Заяву на ім’я керівника автошколи (в довільному порядку або ж за отриманим в автошколі зразком).

Документи краще подавати особисто.


Читайте також:

Поділитися новиною: