Нині перетнути кордон України можна лише наземним транспортом через Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію та Молдову.
Швидкий перетин кордону через запис у “єЧерзі” доступний лише для міжнародних перевізників, тож для приватного транспорту час очікування може бути лотереєю.
Відтак далі пропонуємо добірку сервісів, які допоможуть в онлайн-режимі відстежувати черги у пунктах пропуску.
Відстеження черг на виїзді з України
Відстежувати інформацію про стан черг на пунктах пропуску можна за допомогою інтерактивних мап від Держприкордонслужби та Митної служби.
Обидві карти працюють за схожим принципом й відображають інформацію про завантаженість на пропускному пункті та кількість машин попереду. Сайт Держприкордонслужби відображає інформацію про середню кількість оформлених машин на годину.
Проте ці сервіси не відображають інформацію в актуальному часі, а із затримкою у кілька днів. Тому можуть дати лише загальне розуміння ситуації з чергами в ці дні, але вона може швидко змінюватись.
Актуальну інформацію про стан черг на кордонах можна дізнатись на офіційній Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Вони публікують дані про ситуацію на пунктах пропуску кожні 3 години.
Також зауважимо, що після українського пункту пропуску необхідно перетнути іноземний. На ньому теж можуть бути черги, зокрема через посилені заходи безпеки.
Однак окремих сервісів для відстеження ситуації на “іноземному пункті пропуску” немає. Можна дізнатись лише інформацію про навантаженість на пункті пропуску із цієї країни в Україну.
Відстеження черг на в’їзд в Україну
Переглянути інформацію про стан черги на кордоні можна на сайті Митної служби. Сайт відображає дані про середній час очікування на усіх пунктах пропуску.
Інформацію щодо стану черг на в’їзд ДО України можна переглянути на сайтах Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови. Усі вони показують в режимі реального часу середній час очікування на кордоні.
Сайт Прикордонної поліції Румунії має інтерактивну мапу, яка відображає завантаженість на пунктах пропуску та середній час очікування.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: