fbpx
Відтепер в Приват24 підприємці можуть дізнатися деталі про власні податки

ПриватБанк запустив сервіс для підприємців та корпоративних клієнтів – Бюджет. Він дозволяє в Приват24 для бізнесу отримувати інформацію про наявність чи відсутність заборгованості з податків з деталізацією за видами податків, причинами виникнення заборгованості тощо.

Як скористатися сервісом

  • У веб-версії “Приват24 для бізнесу” потрібно обрати з каталогу послуг “Електронний документообіг” (розділ “Облік та звіти) і підключити її
  • Далі у вкладці “Бюджет” потрібно обрати рік для відображення інформації
  • Натиснути кнопку “Створити запит”
  • Підписати електронним підписом (SmartID, файловим КЕП або ключем іншого АЦСК).

 

При натискання на будь-який вид податку відкривається детальна інформація про нього з інформацією про рахунок, нарахування, заборгованість, тощо. За наявності податкової заборгованості клієнту достатньо натиснути кнопку “Оплатити”. Також можна обрати детальніший перегляд і відобразиться інформація з детальний розрахунком та оплатою податків за рік (виникнення та погашення заборгованості і тому подібне).


 


Альтернатива для клієнтів інших банків

Таку ж інформацію платник податків може отримати і в кабінеті платника на сайті Державної податкової служби (розділ “Стан розрахунків з бюджетом). Більше того, ця інформація ідентична і, очевидно, саме з цього сервісу податкової Приватбанк отримує дані.

 

Також на в кабінеті платника можна отримати реквізити для оплати податків, чи сплатити карткою одразу через зручний сервіс – тобто не лише за допомогою Приватбанку, але і за допомогою Portmone, IPay і так далі (загалом 7 сервісів).

Доступ до кабінету платника також за допомогою електронного ключа, в тому числі і від “Приватбанку”.