fbpx
КОШТ

Ваучерна підтримка підприємців зі Львівщини: гроші на розвиток бізнесу

Мікро- та малий бізнес Львівщини може отримати ваучери на суму до 100 тисяч грн на розвиток та масштабування.

Вимоги для отримання підтримки на бізнес

Отримати ваучер може будь-які мікро- та малі підприємництва (мають до 50 працівників та дохід до 10 мільйонів в еквіваленті), які:

  • працює в межах усіх видів діяльності згідно з КВЕД 2010, крім тих, які підлягають ліцензуванню;
  • розташований на території Львівської області;
  • виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій, але є власниками прав інтелектуальної власності) або надає сервіси з високою доданою вартістю.
  • є кластером — галузевим, територіальним та добровільним об’єднанням підприємницьких структур, які тісно співпрацюють з метою підвищення конкурентоздатності власної продукції і сприяння спільного економічного розвитку (лише ваучери на участь в закордонних виставково-ярмаркових заходах).

Важливо, що частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

На що можна витратити отримані кошти

Всього є три види ваучерів, які можна витратити на такі потреби:

  • Маркетингові ваучери: створення/оновлення вебсайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн-магазинах; участь у маркетингових заходах (промоційні кампанії, ярмарки, бізнес-покази або інші подібні заходи); проведення промоційної та маркетингової кампанії — не більше 60 000 грн.
  • Ваучери на сертифікацію продукції: сертифікація, що може включати отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях — не більше 100 000 грн.
  • Ваучери на участь в закордонних виставково-ярмаркових заходах: участь та оренда виставкових площ для представлення товарів і послуг в офлайн іноземних виставково-ярмаркових заходах — не більше 100 000 грн.

Необхідні документи для отримання підтримки

До 5 травня необхідно подати такі документи:

  • проєкт розвитку бізнесу згідно з формою, визначеною в додатку 1.
  • комерційну пропозицію від перекваліфікованої компанії (комерційна пропозиція готує прекваліфікована компанія у довільній формі, але з обов’язковим вказанням назви суб’єкта господарювання, якому вона надана, описом та вартістю послуг, які можуть бути надані коштом ваучера).

Документи необідно подати у департамент економічної політики обласної військової адміністрації за адресою:  м. Львів, вул. Винниченка, 18


Читайте також:

Поділитися новиною: