В Україні запрацював сервіс електронних платежів Android Pay

Google у партнерстві з Mastercard і Приватбанком оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay. Додаток доступний для завантаження в Google Play.

На першому етапі здійснювати безконтактні платежі з телефону зможуть тільки власники банківських карт Приватбанку. Інші кредитні організації додадуться найближчим часом.

Сервіс дозволяє розраховуватися за товари і послуги за допомогою смартфона, планшета, що працюють на операційній системі Android (потрібна версія 4.4 і вище, а також підтримка NFC на пристрої).

Україна стала 15-ю країною у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами, тим самим підтверджуючи статус України як однієї з найбільш відкритих до інновацій країн.

Розрахуватися безконтактно в Україні можна не лише у торгово-сервісній мережі — кафе, ресторанах, супермаркетах,  аптеках та навіть вендингових автоматах — а й у міській інфраструктурі: у Київському метро, фунікулері, обидвох лініях швидкісного трамваю, на парковках, у зоопарку та школах столиці, а також в автобусах у Мукачеві.

Apple Pay наразі не працює в Україні.