fbpx
КОШТ

В парламенті пропонують суттєво збільшити штрафи для водіїв за не пропуск спецавто

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає посилання покарання за адміністративні правопорушення водіями.

Законопроект передбачає накладення штрафу в розмірі від 100 до 150 мінімумів доходів громадян (1700 грн. — 2550 грн.) та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до одного року за ненадання переваги в русі транспорту аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, ненадання переваги маршрутним транспортним засобам, зокрема, що задіяні для перевезення груп дітей, включаючи порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а також порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху.

Крім того, пропонується, за порушення, що спричинили або могли спричинити створення загрози життю та/або здоров’ю людей — штраф в розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн. — 5100 грн.) та позбавлення права керування на строк від 5 до 10 років.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: