fbpx
КОШТ

Укрпошта пропонує підприємцям видавати товари у своїх відділеннях

“Укрпошта” запроваджує нову послугу “Точка видачі”, яка дозволяє використовувати поштове відділення як посередника при передачі відправлення. В межах цієї послуги відправлення приймається у відділенні поштового зв’язку та вручається одержувачу у цьому ж відділенні без відправки на сортувальний центр і таке відправлення доступне відразу після прийняття.


Читай ключове для підприємців у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Оскільки відправлення доступне до видачі одразу після його прийому, до мінімуму скорочується час з моменту оформлення відправлення до моменту надсилання одержувачу смс-повідомлення про надходження посилки, а також суттєво зменшується ціна. Для прикладу, вартість доставки посилки вагою до 2 кг за тарифом “Укрпошта Експрес” в межах області коштуватиме 38 грн, а доставка аналогічного відправлення за тарифом “Точка видачі” – всього 15 грн.

Послуга підійде для тих, кому зручно передати свої відправлення у найближчому відділенні, де отримувачі одразу та впродовж стандартних 14 днів зберігання, зможуть їх отримати. Насамперед, такий формат вигідний підприємцям, що працюють в сфері e-commerce і які здійснюють відправку замовлень клієнтам в межах свого міста.


Читайте також:

Доставка поштою в Україну та з України: умови та вартість

Поділитися новиною: