fbpx
У Мінцифри розповіли про гранти для підприємців

Міністерство цифрової трансформації розповіло про грантові можливості для бізнесу, який постраждав під час війни. Також можливості актуальні при відкритті власної справи.

Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро- та малих підприємств в Україні.

Розмір гранту — від 1000 євро на одну працевлаштовану особу. Кінцевий термін подання заявок — 22 червня 2022 року. Дізнатися деталі та подати заявку за посиланням.

Грантова програма спрямована на зміцнення мікро- та малих підприємств у визначених областях України для надання підтримки бізнесу, посилення стійкості економіки, створення нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення у приймаючих громадах задля зміцнення економіки на національному та місцевому рівнях, що зазнала негативного впливу від війни в Україні. Програмою будуть підтримані внутрішньо переміщені особи, які взяті на облік після 24 лютого 2022 року.

Гранти для проєктів, що сприятимуть підвищенню обороноздатності та післявоєнній відбудові України.

Гранти у розмірі до $35 000, що ініціював Український фонд стартапів спільно з Мінцифрою. Подавайте заявку за посиланням. Це безповоротна фінансова допомога для проєктів подвійного призначення, яка одночасно задовольняє три потреби: закриває витрати на розвиток проєкту,надає доступ до найкращих менторів та експертів, підвищує обороноздатність країни та сприяє її швидкій післявоєнній відбудові. Грант до 35 тисяч доларів.

Фінансування українських експортерів.

Рішення для компаній, які через агресію РФ потребують додаткового фінансування для реалізації експортних контрактів. Подати заявку можна за посиланням. Нині в програмі бере участь лише Ощадбанк і після заповнення короткої анкети представник банку зв’яжеться із заявником.


Читайте також:

Приватбанк поєднав функціонал касового апарата в POS-терміналі