fbpx
КОШТ

Тревел-гранти для жіночих організацій та ФОП

Офіційно зареєстровані жіночі громадські організації з усіх регіонів України та фізичні особи з зареєстрованим ФОП можуть подати заявку на отримання індивідуального тревел-гранту. Максимальна сума гранту затверджується індивідуально.

Дедлайн реєстрації – за три тижні до запланованої поїздки. Якщо заявку буде підтримано, але угода про грант не буде підписана до поїздки, її можна підписати після поїздки. Кошти організації-грантера будуть перераховані відповідно до затвердженого бюджету.

Участь у програмі можуть взяти:

 1. Жіночі громадські організації, які відповідно до статуту спрямовані на захист прав жінок, гендерну рівність, економічну незалежність жінок та розвиток жіночого підприємництва. Організації мають бути незалежними від державних установ і політичних партій.
 2. Фізичні особи із зареєстрованим ФОП для участі у виставках, конференціях, бізнес-навчаннях чи виходу на зовнішні ринки.

Грант покриває транспортні витрати (економклас), проживання до 7 діб, реєстраційний збір, страхування під час поїздки. Кошти виплачуються двома траншами: 70% – початкова сума, 30% – після подання звітності. Податки покриваються, якщо грантерка не є штатною працівницею організації-грантера.

Для участі необхідно заповнити гугл-форму за лінком. До неї обов’язково варто додати супровідні документи: запрошення, підтвердження вартості проживання/проїзду, чинний закордонний паспорт, лист підтримки від ГО (для ГО) або лист-прохання (для ФОП).

Зверніть увагу, що бюджет заявки на тревел-грант заповнюється у гривнях. 

Термін ухвалення рішення фондом – до 14 календарних днів.

Звітність за тревел-грантами подається в електронному вигляді не пізніше 30 днів після дня повернення з поїздки та містить наступні пункти: 

 • описовий звіт (заповнений PDF файл у формі описового звіту), в якому просимо вказати конкретний перелік основних завдань\обов’язків\обсягів роботи під час поїздки, яку забезпечив тревел-грант від фонду. Також просимо включити опис потенційних перспектив для грантерки або її ГО/компанії\бізнесу та користі від поїздки. 
 • до 5 фото, які ілюструють участь аплікантки у заході/стажуванні/інше 
 • фінансовий звіт – таблиця Excel з перерахованими витратами 
 • супровідні документи:
  документи, що підтверджують здійснення витрат – квитанції, виписки з банківського рахунку;
  скан-копії посадкових талонів на літак;
  скан-копії сторінок паспорта з відмітками про перетин кордону;
  запрошення на захід/стажування/інше;
  програма заходу/стажування/інше з вказаними датами проведення. 

Ознайомитися з усіма деталями грантової програми можна за цим лінком

Будь-які запитання щодо програми можна надсилати на електронну адресу [email protected]

Організатор: Благодійний фонд “Жіночі можливості в Україні”.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: