fbpx
КОШТ

Топ 10 небанальних сумок “from Ukraine” для вечірок і роботи

Українські бренди виготовляють не лише продукцію для мас маркету, а й дизайнерські сумки з екологічних матеріалів, шкіри та навіть намиста. У цьому огляді розповідаємо про топ 10 класичних, дизайнерських та незвичайних сумок українського виробництва на будь-який випадок.

Сумки Bagllet

Бренд “Bagllet” одним з перших почав використовувати вінтажну шкіру для виготовлення сумок. Бренд створив дві колекції сумок – Unique та Капсульну. В першій колекції розміщуються всі найнеобхідніші форми сумок для базового гардеробу – кроссбоді, сумки-багети, сумки на плече, тоут та офісні сумки. У другій колекції зібрані капсульні моделі сумок (sustainable фешн) – завжди популярна класика. Бренд виготовляє сумки базових кольорів, а також оливкового та рожевого.

Ціна від 1449 грн.

Сумки “Bagllet”

Сумки The Kode

Бренд “The Kode” виготовляє вечірні та класичні сумки з натуральної шкіри. Всі вироби бренду – ручна робота. В каталозі розмiщуються сумки з камінцями, стилізовані під джинси, з натуральної рожевої шкіри та інших цікавих дизайнів. Бренд виготовляє сумки базових та яскравих кольорів.

Ціна від 5990 грн.

Сумки “The Kode”

Сумки Doob.vosk 

Бренд “Doob.vosk” виготовляє клатчі у вигляді книг. “Doob.vosk” створює як популярні зарубіжні книги, так і українську класику. Також бренд створює колекції “Vogue”, “ART” та “BeadWork”. Всі клатчі виготовляються вручну. За бажання можна створити сумку з власним дизайном.

Ціна від 2000 грн.

Сумки “Doob.vosk”

Сумки Kozhuhar

Бренд “Kozhuhar” виготовляє сумки з натуральної італійської шкіри. Всередині вироби прикрашені зносостійкою, цупкою бавовною. Найпопулярніші моделі “Kozhuhar” –  сумки незвичної форми Wave bag та класичні Sum bag. Бренд виготовляє сумки базових кольорів та нетипових блакитного, зеленого, рожевого, червоного, помаранчевого та білого кольорів.

Ціна від 2976 грн.

Сумки “Kozhuhar”

Сумки HVOYA

Бренд “HVOYA” виготовляє класичні сумки зі шкіри та велюру. Особливість бренду – вироби в стилі 80-х та 90-х. У каталозі розмiщуються найпопулярніші у світі моделі сумок – крос-боді, шопери та сумки на плече. Бренд виготовляє їх у бежевому, молочному, блакитному, темно-зеленому, коричневому, червоному, рудому, синьому, чорному та сірому кольорі.

Ціна від 4600 грн.

Сумки “HVOYA”

Сумки Kachorovska

Бренд “Kachorovska” виготовляє сумки з матової та глянцевої шкіри. Зокрема сумки – міні, на плече, портфелі, крос-боді, шопери та багети. Також у “Kachorovska” є окрема колекція сумок та одягу для вечірок. Бренд виготовляє їх у бежевому, молочному, бордовому, сірому, зеленому, червоному, коричневому та чорному кольорах.

Ціна від 2890 грн.

Сумки “Kachorovska”

Сумки Laclen

Бренд “Laclen” виготовляє сумки ручної роботи з намистин. Більшість з них невеликого розміру, проте засновниця може створити й виріб під індивідуальні параметри. Бренд виготовляє сумки не лише класичних кольорів, а і яскравих. Зокрема фіолетового, зеленого, червоного, синього, лазурового, рожевого, жовтого та помаранчевого.

Ціна від 1350 грн.

Сумки “Laclen”

Сумки SECRET PROJECT STUDIO 

Бренд “SECRET PROJECT STUDIO” виготовляє сумки з незвичних альтернатив шкіри – коркової тканини та гнучкого каменю. Корок видобувають із зовнішньої кори дерев, тож дерева при цьому не страждають. Ще одна особливість бренду – поєднання різних кольорів в одному виробі. У каталозі розміщені сумки з магнітними застібками та звичайними застібками-блискавками. Бренд виготовляє сумки чорного, коричневого, червоного, коралового, золотого, блакитного, фіолетового, сірого, пудрового та ванільного кольорів.

Ціна від 1785 грн.

Сумки “SECRET PROJECT STUDIO”

Сумки Wings

Бренд “Wings” виготовляє сумки з натуральної шкіри українського виробництва. Всі вироби створюються вручну. Сумки виготовляються з таких видів шкіри як кайзер, флотар, ремінна шкіра, вінтажна та саф’ян. Моделі сумок – наплічні, поясні, міні та шопери. Крім класичних кольорів, The Wings створює вироби в трендових відтінках – винний, оливковий, мідний, ніжно-рожевий, небесно-блакитний і багато інших.

Ціна від 2640 грн.

Сумки “Wings”

Сумки VIS

Бренд “VIS” виготовляє сумки зі шкіри виключно українського виробництва. Всі вироби шліфуються та фарбуються вручну. “VIS” також надає довічну гарантію на фурнітуру сумок. В каталозі розмiщуються маленькі, середні, великі, поясні та плетені сумки, а також ексклюзивна колекція “ЗВІР”. Колекція “ЗВІР” складається з сумок у формі рибок, їжаків та пташок. Бренд виготовляє сумки не типових кольорів як кольору барбі, жовтий, зелений, пудровий, пурпурний чи фіолетовий.

Ціна  від 1200 грн.

Сумки “VIS”

Читайте також:

Поділитися новиною: