Уряд вирішив не змінювати тарифи на електроенергію для побутових споживачів до закінчення поточного опалювального сезону. Про це повідомили прем’єр-міністр Денис Шмигаль та міністр енергетики Герман Галущенко.

Відповідно, населення буде сплачувати за електроенергію по 2,64 грн/кВт-год орієнтовно до середини квітня. Нагадаємо, що дата закінчення опалювального сезону залежить від погоди: коли середня температура повітря перевищуватиме +8°С протягом трьох діб, батареї мають вимкнути.

Заяви урядовців є реакцією на прогноз, який раніше озвучив член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк. За його словами, електроенергія може здорожчати вдвічі вже до осені 2024 року. Тож тариф складатиме майже 6 грн/кВт-год.

Читайте також