fbpx
КОШТ

Співзасновник Monobank закликає Нацбанк дозволити картки в Bitcoin

Співзасновник Monobank Олег Гороховський публічно звернувся до Національного банку України з проханням дозволити випуск картки в біткойнах. При цьому, раніше Гороховський  обіцяв інтеграцію додатку Monobank з криптовалютами в липні.

«Немає там ніяких ризиків фінансової стабільності і загрози національній безпеці. Зуб даю!» — написав він у Facebook. І додав, що у НБУ є можливість стати «інноваційним, прогресивним і адекватним регулятором», який вміє адаптуватися до запитів учасників ринку і клієнтів.

Так, стосовно запуску інтеграції з криптобіржею Гороховський повідомляв 5 липня. За його словами, станом на тоді Monobank  вже завершив розробку і чекав погодження Національного банку.

“Реліз картки, де буде можливість просто, зручно та прозоро купувати й продавати Bitcoin”, – писав Гороховський.

Тоді ж співзасновник Monobank  анонсував проєкт електронної сім-карти. Писав, що це буде “глибока інтеграція з мобільним оператором. Все буде просто і красиво”. Реліз запланований на серпень.

До всього, на липень-серпень Гороховський обіцяв “еквайринг здорової людини”. А восени 2021 року українцям обіцяють представити “акції, глибоку інтеграцію з провідним американським майданчиком з торгівлі цінними паперами”.

Поділитися новиною: