fbpx
КОШТ

Social Impact Award: інкубаційна програма та гранти для соціальних підприємців

Соціальні підприємці на ранніх стадіях розвитку інноваційних бізнес-рішень можуть податися на грантову інкубаційну програму Social Impact Award. Переможці отримають одноразове фінансування на початковому етапі та доступ до щорічного саміту підприємців SIA. Кількість місць в інкубаторі обмежена.

Дедлайн реєстрації – 31 травня 2024 року.

Десять команд із найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Троє переможців проєкту, яких визначать на фіналі-пітчингу, отримають фінансування в розмірі $1500 та квиток на фінал SIA у Німеччині.

Учасники Social Impact Award отримають такі можливості:

  • Менторство та підтримка у перевірці бізнес-моделі та моделі імпакту, створенні прототипу ідеї, залученні перших прихильників та клієнтів.
  • Шанс виграти фінансування, визнання та квиток на щорічний саміт SIA.
  • Зв’язок з міжнародною спільнотою випускників SIA, що складається з понад 1000 соціальних підприємців із більш ніж 25 країн світу.

Кандидати мають відповідати наступним критеріям:

  1. Оскільки програма орієнтована на молодь, усі члени основної команди мають бути віком від 14 до 30 років.
  2. Вітаються як нереалізовані ідеї, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Проте ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише у разі заснування проєкту після 1 січня минулого року.
  3. Проєкти не мають отримувати значне офіційне фінансування на момент подання заявки. Тобто, жодних офіційних грантів із зовнішніх джерел, які перевищують 6000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).
  4. Заявники не можуть податися на інкубацію SIA з тією ж ідеєю, з якою вже брали участь або вигравали Social Impact Award в попередні роки.

Анонс фіналістів відбудеться 30 червня 2024 року.

Реєстрація на онлайн-інкубатор доступна за лінком: Social Impact Award Ukraine 2024.

Ознайомитися з усіма деталями інкубаційної програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] чи на офіційні сторінки організації у Facebook або Instagram.

Організатор: Social Impact Award (SIA).

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: