“Meest” має обмеження на міжнародні перевезення деяких товарів. Далі детальніше розглянемо що можна та не можна відправляти за кордон.
У разі підозри на підозру відправлення заборонених предметів поштовий оператор може відмовитись від подальшого транспортування. За надсилання таких товарів відправник відшкодовує штрафні/митні стягнення з пошти.
“Meest” може доставити посилки у 72 країни світу. Дізнатись вартість міжнародних відправлень можна за посиланням.
Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися
У будь-які іноземні країни “Meest” забороняє відправляти наступні товари:
- військове спорядження, вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, холодну зброю (ножі, кастети тощо);
- дозволи на носіння зброї, трудові книжки, військові квитки;
- предмети національного, культурного, історичного надбання;
- корозійні речовини, легкозаймисті матеріали, токсичні, окислюючі, вибухонебезпечні матеріали (дезодоранти, феєрверки, мийні засоби, духи, клеї, лаки для манікюру тощо);
- сільськогосподарська продукція та харчові продукти (в тому числі консервовані);
- наркотики, психоактивні речовини, конопляні продукти;
- живі тварини;
- алкоголь, тютюнові вироби;
- банківські картки, гроші, вироби із золота, срібла та дорогоцінних металів;
- прах чи останки померлих людей або тварин;
- предмети непристойного та аморального характеру;
- документи;
- підроблені товари й піратські копії;
- ліки, лікарські препарати та компоненти для виробництва лікарських засобів;
- товари, що швидко псуються та вимагають особливих умов транспортування;
- продукти тваринного походження;
- газові запальнички, сірники, ладан тощо
- магніти;
- подушки безпеки;
- насіння і садивний матеріал.
У Німеччину не можна відправити автомобільні запчастини, у США — харчові продукти. Також у США, Канаду, Вірменію та Азербайджан заборонено надсилати авіадоставкою батареї, акумулятори та пристрої з батареями.
В Європу та Канаду дозволено пересилати харчові продукти тривалого зберігання у фабричному упакуванні (окрім продуктів тваринного походження). Максимальна дозволена вага – 10 кг.
У Грузію можна доставляти електронні пристрої або обладнання із літієво-іонними батареями.
Відправник бере на себе усю відповідальність за збитки та пошкодження під час перевезення телевізорів, моніторів, ноутбуків, камер, об’єктивів, кухонних плит, дзеркал, окуляр, рослин, струнних та щипкових музичних інструментів, ювелірних виробів, творів мистецтва, грошей, платіжних карток, цінних паперів, документів та погано упакованих предметів.
За кордон “Новою поштою” категорично заборонено відправляти харчові продукти, зокрема м’ясо, молочні продукти, фрукти, овочі, консерви, крупи, злаки, чай, каву, мед, фруктові соки тощо, а також алкогольні й тютюнові вироби, вітаміни, ліки, парфуми тощо.
Без додаткових документів та за умови неушкодженого заводського упакування можна надіслати шоколад, вафлі, печиво, готові соуси, кетчупи та побутову техніку, іграшки
За кордон “Укрпоштою” заборонено надсилати телефони, планшети, ноутбуки, павербанки, вейпи, іграшки та інші побутові прилади з літієвими акумуляторами або батареями, а також вогнепальну та холодну зброю, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, сірників, вугілля тощо. Окрім цього, кожна країна має свої обмеження на міжнародні перевезення. Зокрема для доставлення у Польщу м’яса, молочних продуктів, свіжих овочів та фруктів, лікарських засобів тощо необхідні додаткові документи або сертифікати.
Читайте також: