fbpx
КОШТ

Sense Bank дозволив відкривати кілька карток до одного рахунку

У застосунку “Sense SuperApp” тепер можна відкрити додаткові картки до одного і того ж рахунку. Це дає можливість користуватися усіма перевагами різних програм лояльності чи умовами карток без постійного перекидання грошей.

До дебетових пакетів White, Black або Graphite можна додатково відкрити картку “АТБ”, а до кредитки RED, RED Cash — і “АТБ”, і картку “Вигода” з акціями в “Епіцентрі”.     

Картки матимуть спільний баланс і при цьому зберігати усі свої переваги. Наприклад, з Black і АТБ можна одночасно користуватися “Дохідним сейфом” і отримувати підвищений кешбек у мережі супермаркетів “АТБ”.

При наявності RED та “Вигода” одночасно доступні усі можливі розстрочки, кредитний ліміт стає спільним, а розрахункова дата для повернення заборгованості також одна, замість двох.

Для відкриття додаткової картки потрібно в нижньому меню на головному екрані перейти в “Продукти” і далі знайти розділ “Відкрити рахунок або картку”. Обрати “АТБ” чи “Вигоду” і далі Sense запропонує для вибору новий рахунок або додати до вже наявного.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: