fbpx
КОШТ

Rozetka запустила оплату частинами для клієнтів будь-яких банків

Онлайн-магазин Rozetka запустив оплату частинами для всіх користувачів незалежно від банку. Пройти авторизацію можна за допомогою BankID будь-якого банку, а доступна сума розстрочки не залежить ні від балансу, ні від кредитного ліміту картки.

Сервіс запущено у партнерстві з з Альфа-банком. Сума/ліміт кредиту становить від 500 до 20 000 гривень, а скористатися ним можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Термін кредитування становить від 3 до 24 місяців, відсоткова ставка 0,01% річних.

Термін ухвалення рішення про розстрочення — до двох хвилин. Щоб скористатися розстрочкою, необхідно обрати товар з логотипом Rozetka під цінником. Цифрами на іконці зображено максимально доступну кількість платежів. По кнопці “Купити в кредит” доступна опція покупки частинами та бажаний термін розстрочення. Також потрібно заповнити дані про працевлаштування та дату народження та підписати договір за допомогою SMS.

Погасити розстрочку можна буде через інтернет-банкінг або програму Альфа-банку, сервіс Альфа Погашення, термінали банку та EasyPay, City24 або касу.

розетка оплата частинами

Поділитися новиною: