fbpx
КОШТ

Річна підписка на Lifecell: як зекономити на мобільному зв’язку

Для абонентів Lifecell діє акція “Тарифна підписка”, за допомогою якої можна зекономити до двох місяців користування мобільним зв’язком при оформленні 12-ти або 6-ти місячної підписки на тариф. Далі — детальніше про умови й доступні тарифи.

Акція доступна для більшості тарифів, зокрема Просто Лайф, Смарт Лайф, Вільний Лайф, Platinum Лайф, Дзвінкий БЕЗМЕЖ, Вільний Лайф.Регіон, Інтернет БЕЗМЕЖ та інші.

Акція діє до 30 листопада 2023 року. Вона недоступна, якщо під’єднані послуги «Плюс» та/або lifecell music, програма лояльності «Сімагочі»

Розглянемо три найпопулярніші тарифи — Просто Лайф, Смарт Лайф, Вільний Лайф вартістю 160, 225 та 325 грн відповідно.

Вартість тарифу Просто Лайф за 6 місяців становитиме 672 грн (замість 960 грн), за рік – 1632 грн (замість 2080 грн); тарифу Смарт Лайф – 945 грн за 6 місяців (замість 1350 грн), за рік – 2295 грн (замість 2925 грн); тарифу Вільний Лайф за 6 місяців – 1365 грн (замість 1950 грн), за рік – 3315 грн (замість 4225 грн).

Ціни вказані для стандартних користувачів. Вартість послуги відрізняється для абонентів за контрактом та тих, хто переніс мобільний номер з іншого оператора.

Тарифна підписка Lifecell
Тарифна підписка Lifecell

Детальніше про умови тарифних планів:

  1. Просто Лайф: 3 ГБ інтернету та безліміт на застосунок Дія, 300 хв на дзвінких інших операторів.
  2. Смарт Лайф: 25 ГБ інтернету, безліміт на соцмережі (Instagram, Twitter, Facebook), безкоштовна роздача інтернету з пристрою, 800 хвна дзвінки інших операторів.
  3. Вільний Лайф: 50 ГБ інтернету, безліміт на соцмережі (Instagram, Twitter, Facebook) та месенджери (Telegram Viber, Signal, WhatsApp та інші), 1600 хв на дзвінки інших операторів.

Усі тарифи також мають безлімітне використання інтернет-трафіку на застосунок Дія та безлімітні дзвінки на інші номери Lifecell.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Як оформити підписку на тарифні плани Lifecell

  1. Перевірити, що послуга доступна для тарифного плану. Повний перелік тарифних планів із підпискою.
  2. Поповнити мобільний рахунок на суму вартості бажаної підписки.
  3. Під’єднати одним зі способів:
  • через мобільний застосунок “My Lifecell”;
  • замовити послугу на сайті;
  • набрати номер *490# та дотримуватись інструкцій.

Читайте також:

Поділитися новиною: