fbpx
Рейтинг нового мобільного застосунку Ощаду порівнявся з низьким рівнем попередника

Рейтинг запущеного 2 тижні тому мобільного застосунку “Мобільний ощад” знизився до рівня 2,8 з 5 можливих в системі Google Play. Такий же рейтинг має і попередній застосунок “Ощад 24/7”. Обидва застосунки працюють паралельно.

Державний “Ощадбанк” представив новий застосунок “Мобільний Ощад” 1 грудня. Під час презентації розповіли, що новий мобільний застосунок розроблявся 2 роки. Він побудований на платформі Flutter, яка забезпечує швидкість впровадження змін, гнучкість системи та підвищує її продуктивність.Ключова перевага нової розробки – зменшення кількості кліків для здійснення однієї транзакції з п’яти до одного.

В банку стверджують, що додаток матиме ще два релізи у 2022 році, але вже зараз за функціоналом задовольняє ключові потреби клієнта: у ньому представлено 95% найбільш популярних операцій.

 

 

 

“Готуючись до розробки нового додатку, ми провели безліч фокус-груп та інтерв’ю, зробили глибинну аналітику та проаналізували кращі практики світових банків, – розповів під час презентації член правління Ощадбанку Антон Тютюн – Ми хотіли зрозуміти, що потрібно сучасному клієнту. За результатами досліджень з’ясували, що на першому місці у користувачів – швидкість, простота користування та емоції. Клієнт має бути задоволеним співпрацею з банківською установою. Тому наш новий мобільний додаток – не лише про функціональність, він про стосунки між клієнтом і банком”.

Зазначимо, в день презентації нового мобільного застосунку від державного “Ощадбанка” відбулася презентація дослідження про ефективність державний банків в Україні. Серед іншого в дослідження повідомили. що протягом 2008-2021 років держава витратила на докапіталізацію Ощадбанку 45,9 мільярди гривень. А отримала назад у вигляді дивідендів за цей час 2,2 мільярди.