fbpx
КОШТ

Приватбанк повертатиме половину вартості квитка на громадський транспорт

Власники картки “Універсальна” та “Універсальна Gold” від Приватбанку можуть отримати половину вартості квитка на громадський транспорт, сплаченого через QR-код.

Для отримання половини вартості проїзду потрібно до 24 липня 2023 року зареєструватися в програмі на сайті банку лише за номером телефону. Без попередньої реєстрації користувач не може брати участь в акції.

Після реєстрації потрібно просто сплачувати проїзд за допомогою QR-коду картою Універсальна. Для цього необхідно зчитати наліпки з кодом у транспорті сканером мобільного застосунку Приват24. Після обов’язково потрібно закомпостувати квиток.

Знижка 50% на квиток на трамваї та автобуси від Приватбанк

Максимальна сума відшкодування становить не більше ніж 250 грн на одну людину на місяць (без врахування податків). Виплата здійснюється один раз на два тижні від початку акції.

Наразі така програма діє у таких містах: Вінниця, Дніпро, Дружківка, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янське, Конотоп, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Олександрія, Рівне, Слов’янськ, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.


Читайте також:

Поділитися новиною: