fbpx
Покупці акцій через сервіс Альфа-Банку отримали перші дивіденди

Клієнти “Альфа-Банку”, які інвестують в акції міжнародних компаній через додаток SenseSuperApp, отримали перші виплати дивідендів на свої валютні рахунки. Йдеться про дивіденди від Apple, 1441 акцій якої володіли клієнти Альфа-банку на розрахункову дату.

Для отримання дивідендів за звітний період необхідно володіти акцією компанії на дату формування реєстрів акціонерів (ex-dividend date). У кожної компанії ці дати різні, зокрема, у компанії Apple це була дата 7.02. Всі клієнти, які володіли акціями на цей період, отримали зарахування дивідендів на свої валютні рахунки в Альфа-Банку.

Найближчим часом виплати дивідендів отримають акціонери Starbucks, Intel, VISA, Exxon Mobil, Chevron, United Parcel Service, Bank of America, NVIDIA, CSX.

Зазначимо, нині клієнти Альфа-Банку можуть купувати у Sense SuperApp акції 30 міжнародних компаній, що мають високий інвестиційний рейтинг. Можливість інвестувати в акції Банк запустив у грудні 2021 року і на сьогодні обсяг торгівлі акціями (купівлі та продажу) становить понад 192 млн грн. До 1 квітня Банк не стягує комісію за проведення операцій із купівлі-продажу акцій.