fbpx
КОШТ

Підприємці можуть отримати грант USAID для виходу на Amazon

Підприємці мають змогу дізнатися нюанси роботи на Amazon та почати торгівлю на цьому міжнародному маркетплейсі завдяки грантовому проєкту від USAID. Він розрахований на малі та середні підприємства, які мають товари в Україні та хочуть вивести свій бізнес на міжнародні ринки.

Дедлайну подання заявок не передбачено.

Зареєструватися на конкурс можна за лінком E-commerce bootcamp: expand globally. Далі розповімо про план навчання та умови програми.

Проєкт складається з 5 етапів:

 1. Реєстрація та відбір учасників проєкту
 2. Тренінгова програма: 7 лекцій з провідними експертами у сфері міжнародних маркетплейсів + фідбек сесії та менторська підтримка
 3. Аудит для найактивніших учнів тренінгової програми від досвідченої команди спеціалістів 
 4. Ресерч для найбільш перспективних та готових до експорту учасників аудиту від професіоналів у сфері аналізу ринку на Amazon
 5. Реєстрація акаунтів на Amazon від акаунт-менеджерів з багаторічним досвідом роботи 

Програма курс має два напрямки: навчання та Консультаційно-експертна підтримка.

Навчання складається з таких лекцій:

 • Лекція 1: Використання маркетплейсів в експортній діяльності    
 • Лекція 2: Ніша та продукт в ній
 • Лекція 3: Бар’єри виходу
 • Лекція 4: Seller Account
 • Лекція 5: Лістинги. Робота з карточками товарів
 • Лекція 6: Логістика та фулфілмент, підготовка до продажів
 • Лекція 7:  Запуск продажів та просування

Детальний план лекцій можна завантажити за лінком.

Консультаційно-експертна підтримка містить в собі напрямки аудиту, ресерчу та практичної реєстрації на платформі Amazon. 

Аудит товарів для представників бізнесів – це поверхневий аудит товарів та ніш (термін – 8 тижнів). Він передбачає поверхневий аудит товарів та ніш, який ставить на меті визначити перспективність виходу на Amazon, а також допомагає зрозуміти, ринок якої країни є найбільш сприятливим для виходу. Крім того, цей етап дасть бачення пріоритетності вибору товарів серед асортименту бренду.

Ресерч найбільш перспективних ніш – глибокий аналіз для більш перспективних ніш. Це етап дослідження покаже, чи варто виходити на ринок із наявним продуктом та допоможе зрозуміти рівень необхідних інвестицій. Він містить: аналіз попиту та конкурентів, найперспективніші SKU, рекомендації по асортименту, рекомендації щодо стратегії ціноутворення, сертифікати та документи, потенційний дохід, продажі та прибутковість на Amazon тощо.

Реєстрація акаунтів продавця – збір та підготовка документів, реєстрація та верифікація акаунта (термін – до 16 тижнів). Передбачає допомогу в підготовці документів до реєстрації акаунту, безпосередньо реєстрацію, а також відеоверифікацію для успішного завершення створення акаунту на Amazon.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: