fbpx
КОШТ

Перший огляд: Mastercard запустив сервіс приймання платежів в месенджерах та соцмережах

Платіжна система Mastercard у співпраці з партнерами запустила платіжний сервіс “Жабка”, який дозволить приймати платежі в соціальних мережах та месенджерах. Сервіс працює після встановлення застосунку на смартфон, який додає спеціальну клавіатуру. Після введення через неї потрібної суми клієнту відправляється згенероване посилання для оплати.

Mastercard жабка

Реєстрація та функціонал сервісу “Жабка” від Mastercard

Сам застосунок “Жабка” можна завантажити на AppStore та Google Play. Скористатися сервісом можна у Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, YouTube, Instagram Direct, LinkedIn та інших соціальних мережах.

Після встановлення і авторизації за номером телефону застосунок запропонує створити профіль для власного магазину. Втім, лише як для юридичної особи, або  ж фізичної особи-підприємця. Створення профілю передбачає вказування реєстраційних даних та рахунку IBAN. Тут же можна вказати хто оплачує комісію за проведення платежу “Жабкою” – вона складає 2,7%, які можна ділити в довільний пропорції між магазином та покупцем.

Mastercard жабка реєстрація

Для формування рахунку підприємцю потрібно переключитися в будь-якому месенджері на клавіатуру “Жабка” та ввести суму покупки. Сервіс автоматично сформує посилання на оплату. За посиланням покупець потрапить на сторінку оплати, де є можливість розрахуватися за допомогою Apple Pay, Google Pay, або ж ввести номер банківської картки вручну. Для здійснення оплати клієнту при цьому не потрібно встановлювати додаток “Жабка” на своєму смартфоні.

Mastercard жабка платіж

Враження та відгук про сервіс “Жабка” від Mastercard

Головне враження – застосунок підтуплює. І це ми лише хотіли зробити кілька скрінів для публікації. Також очевидно, що це лише перша версія і якихось елементарних речей не вистачає – але їх точно очікуєш, якщо вже  Mastercard пише новину на офіційному сайті про запуск сервісу. Серед такого ручне введення коду з СМС при авторизації – сервіс автоматично його не може підтягнути. Також сервіс не може підтягнути дані про ФОП чи фірму з реєстру за кодом ЄДРПОУ чи ідентифікаційним кодом і назву потрібно вводити вручну. Ну і деякий текст на головному екрані смартфону не поміщається і обрізається без можливості прокрутити (це видно на першому фото знизу екрану “Вже готове до використання”).

До всього, користувачі сервісу також можуть переказувати кошти з картки на картку. Втім, нам ця функція здалася зайвою і абсолютно незрозумілою. Це набагато зручніше робити через ті ж банківські застосунки. Там раптом вам застосунок зайде – то можете деталі почитати за посиланням.

Поділитися новиною: