fbpx
КОШТ

Партнерські кешбеки від Абанку у січні: огляд та як отримати

Крім стандартного кешбеку під час розрахунків картками Абанку можна отримати партнерський кешбек у низці магазинів. Далі наводимо перелік знижок, які діють у січні.

Термінів нарахування кешбеку банк не встановлює. Однак категорії оновлюються щомісяця, тому важливо перевіряти їх самостійно у розділі “Кешбек” на головній вкладці.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Який партнерський кешбек від Абанку можна отримати у січні:

Важливо звертати увагу на додаткові умови нарахування кешбеку:

  • 3% кешбеку за покупку пального у WOG, їжі у WOG CAFE або товарів у WOG MARKET. Пропозиція діє на покупки й в онлайн-магазині пального. Також акція сумісна зі знижками з карткою PRIDE. Кешбек не нараховується на покупки у WOG CAFE в Інтерсіті. Максимальна сума кешбеку становить 500 грн на місяць;
  • 2% кешбеку на всі покупки в мережі аптек “АНЦ”. Акція поширюється як на онлайн, так і офлайн придбання товарів. Обмежень на суму кешбеку немає;
  • 3% кешбеку на всі покупки в мережі магазинів MOYO. Акція поширюється і на офлайн покупки, і на онлайн під час замовлення з доставленням за адресою або у відділення Новою поштою. Максимальна сума кешбеку становить 500 грн на місяць;
  • 10% кешбеку за кожну поїздку в Opti Taxi. Максимальна сума повернення грошей становить 50 грн;
  • 5% кешбеку на онлайн-покупки в MasterZoo. Обмежень на максимальну суму повернення коштів немає;
  • 5% кешбеку на всі покупки в Pokupon. Максимальна сума повернення грошей становить 500 грн;
  • 5% кешбеку на всі покупки в Bosch. Акція не поширюється у разі використання оплати частинами. Максимальна сума кешбеку становить 1500 грн.

На відміну від стандартного кешбеку партнерський не має обмежень на кількість підключень. Тобто клієнти можуть оформити кешбек одразу у всіх доступних категоріях.

Як вивести кешбек в Абанку

Сума кешбеку відображається у розділі “Кешбек” на головній вкладці. Для виведення коштів необхідно натиснути на “Вивести на карту”.

Мінімальна сума для здійснення операції становить 100 грн.


Читайте також:

Поділитися новиною: