Українські стартапи, що працюють з відкритими даними, запрошуються до участі в акселераційній програмі з призовим фондом $5,8 млн на розвиток та масштабування проєктів.
Дедлайн реєстрації – 16 серпня 2024 року.
Участь у програмі можуть взяти стартапи, які:
- зареєстровані в Україні;
- працюють над проєктом на основі відкритих даних (на будь-якій стадії: реалізація, розвиток, масштабування);
- спрямовані на розв’язання соціально-економічних проблем України;
- сприяють антикорупції, відкритості та прозорості (у громадському, державному, науковому чи бізнес-середовищі).
Перевагу матимуть кандидати з чітким баченням необхідності участі в акселераторі для зростання стартапу.
Програма тривалістю 3 місяці містить освітню частину, менторську підтримку, демо день та можливість отримання фінансування. Близько 15 відібраних стартапів пройдуть інтенсивну акселерацію, а 5 команд-переможців, визначених експертним журі, отримають фінансування з призового фонду.
Стартапи, які не виграють фінансову нагороду, отримають наступні переваги:
- Освітню програму: Лекції, воркшопи, АМА-сесії, які охоплять спектр тем, важливих для успіху стартапу з використанням open data.
- Підтримку менторів: Робота з досвідченими наставниками через групові та індивідуальні сесії, отримання фідбеку та порад.
- Демо День: Можливість зацікавити потенційних інвесторів чи партнерів на фінальному пітчингу стартапів-учасників акселерації.
- Постакселераційну підтримку: Долучення до спільноти alumni 1991 Accelerator з освітніми, менторськими, нетворкінг можливостями та підтримкою у фандрейзингу.
- Бонуси й спецпропозиції: Доступ до 35+ пропозицій на сервіси й послуги, які діють винятково для alumni 1991 Accelerator.
Оцінювання стартапів відбуватиметься за критеріями інноваційності, потенційного впливу, якості проєкту та стадії розвитку, використання відкритих даних, а також стійкості та незалежності від грантового фінансування.
Важливо зазначити, що нагорода не може бути використана на витрати, що виходять за межі затверджених завдань і цілей проєкту, представницькі витрати, закупівлю обладнання та інші специфічні категорії витрат.
Для участі необхідно заповнити заявку на офіційному сайті програми за лінком.
Ознайомитися з усіма деталями акселераційної програми можна за цим лінком.
Будь-які запитання щодо програми можна надсилати на електронну адресу [email protected].
Організатори: Проєкт реалізується за підтримки Міністерства цифрової трансформації та завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Партнери в реалізації – Фонд Східна Європа та SocialBoost.
Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися
Читайте також: